Merkezi Konumdayız

Makro Makina olarak fabrikamız Türkiye'nin en merkezi noktasındalarından Kayseri'de yer almaktadır. Gerek hava yolu, gerek kara yolu, gerekse demir yolu ile ulaşım mümkündür.

Hava Yolu

Dünyanın neresinde olursa olsun hava yolu ile bize  ulaşmanız mümkündür. Yurt içinden veya yurt dışından aktarmalı olarak  İstanbul Atatürk Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanından 30 dakikalık bir süre ile Kayseri'ye gelip şehir merkezinden tranvay veya kara yolu ile fabrikamıza ulaşabilirsiniz.

Kara Yolu

Şehrimizin merkezi konumda olmasının yanında, gerek jeopolitik yapısı gerekse asfalt yollarımızın  geniş olmasından kaynaklı olarak kara yolu ile çok rahat bir şekilde otomobil ile veya otobüs firmaları ile fabrikamıza çok rahat ulaşabilirsiniz.

Demir Yolu

Ülkemizin demir yolu ağının kesişim noktası olan Kayseri bu noktada size gerek doğu gerek batı gerekse güney yönden gelecek misafirlerimiz için çok rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır. TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları) nin tren seferleri ile Kayseri'ye ulaşarak, Kayseri Garından fabrikamıza 15 Dakikalık karayolu mesafesi ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Konumu Ana Sayfa / Konumumuz
Teklif İsteyin

ANA SAYFA

Teknik Destek İletişim
MAKİNALARIMIZI KANALIMIZDAN TAKİP EDİN
MAKRO MAKİNA TİC.LTD.ŞTİ.
Telefon: +90 352 322 21 10 Mail: info@makromakina.com.tr Fax: +90 352 322 21 11 Her Hakkı Saklıdır, Makro Makina Tic. Ltd. Şti.